Як не помилитись при придбанні саджанців?

  • Home
  • Як не помилитись при придбанні саджанців?

Як не помилитись при придбанні саджанців?

Початок сезону садівництва супроводжується значною пропозицією саджанців, якими насичуються базари, спеціалізовані магазини, інтернет. Закони ринку зумовлюють  широку рекламу, для якої привабливий вигляд та зовнішні атрибути грають ключову роль. Але вони ж часто можуть слугувати обманкою за якою приховується неналежна якість.

Днями ми придбали на базарі два саджанця ківі, які вже мають листочки і загалом виглядають симпатично. Але які ризики можливі при придбанні таких рослин?

  1. Розвинуті листочки на початку весни означають, що рослина теплична. Тобто ми нічого не знаємо про її морозостійкість.
  2. Посадка саджанців з теплиць при наявності листочків несе ризики опіків, оскільки рівень сонячного світла різко збільшується ї є ймовірність загибелі молодих листочків та пагонів.
  3. Крім того ці саджанці привиті, тобто отримані шляхом щеплення на сіянець. Зазвичай сіянець є невідомого походження і він значно життєздатніший, ніж привита частина тому буде розвиватися швидше. В той же час зберігається велика ймовірність загибелі щеплення. В результаті на виході ми отримаємо звичайну дичку.

Одним словом «не все то золото, що блищить» і привабливий товарний вигляд саджанця не завжди відповідає його якості. Тому, все-таки безпечніше саджанці брати у перевіреного виробника, ніж купувати їх випадково.    

Замовлення саджанців по телефонам:

0501833251, 0980177977, 0507569858, 0975527305, та тут на сайті

kiwi-straton.com/shop

Let’s Talk About How Can Help You Securely Advance

Get A Free Quote
Прийом замовлень саджанців ківі по тел. 0501833251, 0980177977. Відправки в почерговості звмовлень
This is default text for notification bar