Як відрізнити живцьований саджанець від сіянцю?

  • Home
  • Як відрізнити живцьований саджанець від сіянцю?

Як відрізнити живцьований саджанець від сіянцю?

На минулорічній осінній ярмарці, що проходила на початку жовтня в Ужгороді основні питання щодо ківі стосувалися строків початку плодоношення. Ми в своїй інструкції наголошуємо, що при сприятливих умовах воно настає на 3-4 рік. Але багато людей говорили, що в них вже є п’ятирічні рослини, великого розміру, але не плодоносять. Правда більшість, не могли пригадати, де брали саджанці. Тому повторюємо, що ми відповідаємо лише за сорт ківі «Карпат Стратона Валентайн», бо інші можуть потребувати чоловічих та жіночих рослин, а якщо придбаний сіянець, то взагалі неможливо передбачити його якості. З аналогією до дички будь якої рослини. Тому ми рекомендуємо купувати лише живцьовані саджанці визначеного сорту. Принагідно демонструємо, як відрізнити живцьований саджанець від сіянцю: 

Спочатку запитайте яким чином отриманий цей саджанець (живцюванням чи насіннєвим розмноженням)
Якщо продавець стверджує, що живцюванням, то запитайте про сорт, де и коли здійснено живцювання, та дуже добре щоб це було підтверджено фото продавця з плодоносною рослиною.
Візуально на живцьованому саджанці можна знайти черенок, а на сіянці його не існує, тобто стовбур суцільний з близько розташованими одна від одної бруньками.
Підтвердженням сорту звичайно є і необхідні документи.

Як відрізнити підробку?

Відео про фальсифікації ківі, або як відрізнити підробку. Більше інформативних відео на нашому YouTube каналі по посиланню нижче

Ми у соцмережах

Let’s Talk About How Can Help You Securely Advance

Get A Free Quote
Прийом замовлень саджанців ківі по тел. 0501833251, 0980177977. Відправки в почерговості звмовлень
This is default text for notification bar