Інструкція

Якщо ви бажаєте досягти успіху у вирощуванні ківі наполегливо рекомендуємо ознайомитися з цією інструкцією!

Висаджування саджанців:

1.Обережно витягти саджанці з коробки, щоб не пошкодити пагони та бруньки. Оптимальний варіант: розрізати коробку канцелярським ножем у чотирьох кутах.
2. Підготувати посадкову лунку глибиною біля 30см. Бажані ґрунти: легкі з реакцією від слабо кислих до кислих. Не використовувати добрив з лужною реакцією (попіл, вапно і т.д.)

3. Відразу після посадки захистити саджанець від тварин та інших механічних пошкоджень. Оптимальний варіант 3 або більше колики обтягнуті білим агроволокном, що одночасно захищає рослину від прямих сонячних променів та тварин.
4. Після посадки ґрунт необхідно покрити навколо саджанців в радіусі 0,5 м, та товщею ~0,3 – 0,4 м мульчою рослинного походження (сіно, солома, компост і т.п) та рясно полити.

Догляд за саджанцями:

5. Рослина ківі – кущ ліана, тому потребує опору (шпалера, каркас і тому подібне). Коренева система ківі поверхнева, тому в радіусі 1,5-2 метра від рослини, не слід перекопувати ґрунт.
6. Ківі – непосухостійка рослина. Відноситься до 9-ї, останньої категорії посухостійкості. Тому ґрунт в прикореневій зоні має бути стабільно зволожений, але не заболочений. 7. Шкідники та хвороби ківі в умовах України помічені не були, тому обробітку отрутохімікатами не потребують.

8. Даний сорт має здатність до самозапилення. Для отримання врожаю не потребує чоловічих рослин. Перше плодоношення за сприятливих умов може настати через 3 роки після посадки рослини в ґрунт.
9. Сорт має середню вагу плода біля 90г та урожайність до 50-60 кг з куща, що займає площу не менше 9 м кв. Більша площа забезпечує більший врожай. При розмірі куща менше 6 м кв плодоношення є вкрай слабким. За 25 років досвіду вирощування даного сорту не спостерігалося пошкодження рослин морозами при відсутності утеплення (мінімальна температура -28 градусів).

10. Формування куща ківі проводжу з грудня по середину лютого, а також в першій половині літа

Рекомендації про те як забезпечити ківі від можливих пошкоджень весняними зворотними морозами:

В зв’язку з тим, що ківі відзначаються дуже раннім рухом соків навесні рекомендую ґрунт в кореневій зоні в радіусі метр-півтора покрити зимою поверх снігу соломою чи чимось подібним товщиною 30-40 см, створивши своєрідний термос. Це затримає початок руху соку і відповідно убезпечить від пошкоджень зворотними морозами.

Наголошую, що захищати необхідно не саму рослину, а ґрунт навколо неї від розігріву, оскільки загроза виникає через передчасний рух соку.

Примітка: Придбання рослин сорту «Карпат Стратона Валентайн» призначене не для комерційного тиражування у відповідності з принципами поваги авторських прав. Всі права на даний сорт ківі захищені. Назва сорту та торгова марка зареєстровані у встановленому законом порядку. Свідоцтво державної ветеринарної і фіто санітарної служби України No160592 від 25.02.2016р, та свідоцтво про знак товарів і послуг No185732 від 12.05.14р.

У випадку коли саджанці не прижилися з вини постачальника, можлива їх заміна при відповідній домовленості. Скарги (розмір, якість, кількість саджанців) рекомендуємо подавати на момент отримання посилки до якої додати фото отриманої рослини. Скарги необхідно подавати за номерами менеджерів до яких ви зверталися.

З повагою автор сорту
Стратон Генріх Валентинович
e-mail: kiwistratona@hotmail.com, straton.kiwi@gmail.com
88015 м. Ужгород, вул. Квітів (Цвітна), 57
Тел. для попередніх замовлень: 0501833251, 0980177977 Шарлотта з 10 до 18 г, крім неділі та святкових днів.

Сайт: kiwi-straton.com
В YouTube каналі: https://goo.gl/CzBw5M
У фейсбуці група «Вирощування ківі в Україні сорту Карпат Стратона Валентайн» https://www.facebook.com/groups/kiwi.ukraine/

Прийом замовлень саджанців ківі по тел. 0501833251, 0980177977. Відправки в почерговості звмовлень
This is default text for notification bar